REKLAMA

Wasze sprawy

Noga boli, winnych nie ma

Opublikowano 19 maja 2017, autor: Piotr Piotrowski

25 tys. zł odszkodowania żąda Anna Rogalska z Żagania, która na miejskim basenie wpadła do studzienki i uszkodziła sobie łąkotkę.

Pani Anna wpadła do studzienki, bo pokrywa nad nią była odsunięta. Z pękniętą łąkotką trafiła do szpitala. Od wypadku na basenie minęły już prawie dwa lata, a kobieta wciąż odczuwa jego skutki.

– Przez tę studzienkę, do końca życia nie będę mogła dźwigać. Przy każdej zmianie pogody odczuwam ból. Rehabilitacja trwała kilka miesięcy, doszło do stanu zapalnego i komplikacji. Wydałam majątek na leczenie i środki przeciwbólowe. Nie zamierzam tego tak zostawić! – mówi nasza czytelniczka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 206

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »