REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Taki młody i taki cwany

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Piotr Piotrowski

Jedni są zwalniani z pracy, drudzy sami odchodzą. Co się dzieje w żagańskim starostwie? – pyta nasz czytelnik. – Czy starosta nie lubi emerytów?

Mieszkaniec Żagania twierdzi, że starosta Henryk Janowicz pozbywa się doświadczonych pracowników. Większość z nich to emeryci. Dlaczego ich nie lubi? W sumie, od początku jego kadencji, z pracy zwolnionych zostało 9 osób, które miały prawa emerytalne.

Sprawdziliśmy. Po 18 latach pracy w żagańskim Starostwie Powiatowym wypowiedzenie otrzymał Joachim Browarski, kierownik biura Centrum Zarządzania Kryzysowego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 288

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »