REKLAMA

Praca

Na produkcję, budowę i do sprzątania

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

W Żarach ofertę dla dziesięciu pracowników produkcji ma firma Saint Gobain Innovative Materials (oddział Enkapsulacja). Dwóch monterów konstrukcji stalowych firma „Metal – House” z Żar zatrudni do pracy w Łazie. Zakład Metalowy „Staryk” z Żar poszukuje spawaczy metodą MIG/MAG.  Konserwator znajdzie pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Żarach. Żarska Agencja Usługowa „Prym” zatrudnić może dwie osoby do sprzątania. Przedsiębiorstwo Usługowe Jana Arkuszewskiego z Żar ma ofertę dla pracowników do ocieplania budynków oraz dekarzy, blacharzy.

Trzech magazynierów, kierowców potrzebnych jest do PHU „Adam” w Żaganiu. Żagańska firma „Kietzmann” zatrudnić może trzech kontrolerów jakości.

 

Opiekun, nauczyciel, budowlaniec

Opiekuna usług specjalistycznych dla osób starszych zatrudnić może Ośrodek Pomocy Społecznej w Małomicach. Pracownika socjalnego potrzebuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipinkach Łużyckich. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie poszukuje pedagoga i nauczyciela przedmiotów zawodowych w zawodzie technik weterynarii. Nauczyciel języka angielskiego znajdzie pracę w Zespole Szkół w Łęknicy. Do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku potrzebny jest konserwator.

Do pracy w Wiechlicach firma „Bewa” zatrudni zbrojarza, betoniarza oraz kierownika działu produkcji. W Gozdnicy dwie osoby do pracy jako zbijacz palet, tartacznik potrzebne są do firmy „Gem`. Kasjer, sprzedawca o pracę może pytać na stacji paliw Lotos w Jasieniu, gdzie zatrudnienie znajdą trzy osoby.  Dwóch operatorów wózka widłowego zatrudnić może firma „Zremb” z Jasienia. Do firmy „Wroncar Trans” z Jasienia potrzeba pięciu pracowników budowlanych i tyle samo murarzy. W Zakładzie Remontowo Budowlanym Tadeusza Mazura z Chocicza pracę znajdzie murarz i jego pomocnik. Dwie osoby do pracy jako kelnerka, pomoc kuchenna potrzebne są do  Hotelu – Restauracji „Dana” w Łęknicy. Iłowska firma „Intra” poszukuje zmywacza samochodów do pracy w warsztacie w Borowem. Agencja „Marmed” z Białegostoku poszukuje opiekuna osoby starszej do pracy w Mirostowicach Dolnych.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Pięciu pracowników dozoru do pracy w Żaganiu zatrudni agencja „Liberta NGA” z Warszawy. Na pół etatu potrzebna jest osoba do pomocy w kwiaciarni „Gardena” w Żarach. W Żarach firma „RJ – System” z  Warszawy zatrudnić może osobę do sprzątania oraz pięciu pracowników dozoru.

Napisz komentarz »