REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Rozkopią Moniuszki

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Rusza przebudowa ul. Moniuszki w Żarach. Kierowcy muszą liczyć się z tym, że jazda po remontowanej ulicy nie będzie prosta ani szybka. Na początek wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Od przyszłego tygodnia rusza przebudowa ul. Moniuszki w Żarach.

– Termin jest zaplanowany na 15 maja, aczkolwiek dopuszczamy jednodniowe, może dwudniowe przesunięcie – informuje Joanna Rączkowska-Manaj, naczelniczka wydziału komunikacji, transportu i dróg ze Starostwa Powiatowego w Żarach, do którego należy remontowany fragment ul. Moniuszki.

Prace wykonywać będzie firma Eurovia spod Wrocławia. W pierwszym etapie robotnicy pojawią się pomiędzy ul. Kazimierza Wielkiego a Kurpińskiego. Ruch aut będzie się odbywał wahadłowo, a kierować nim będzie sygnalizacja świetlna.

W kolejnych etapach robotnicy pracować będą pomiędzy rondem przy stacji Lotos a sama stacją, a także przy budowie ronda u zbiegu ul. Wieniawskiego i Lotników. Wówczas kierowcy będą musieli liczyć się z objazdami.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 221

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »