REKLAMA
twoj_dom_baner_1000x200_2017

Aktualności, Wasze sprawy

Brud i smród w centrum miasta

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Kilkadziesiąt kroków od Ratusza, tuż obok Rynku, straszy śmietnik. Mieszkańcy wypominają burmistrz, że często parkuje tam auto, a problemu nie widzi.

Za drewnianym płotkiem stoją pojemniki na śmieci i dzwony na odpady segregowane.

– Wydawało się, że będzie bardziej estetycznie, gdy miasto zrobi ogrodzenie. Ale gdzie tam! Właśnie przez ten płotek schodzą się tu niechciani „goście”, żeby załatwiać potrzeby fizjologiczne. A przecież to centrum miasta – denerwuje się mieszkanka Żar, która zaalarmowała gazetę „Regionalną. I zastanawia się: – Jak to możliwe, że pani burmistrz, która często parkuje swoje auto tuż obok, przechodzi tędy, jakby w ogóle tego nie widziała? To niesłuchane, że wszystko dzieje się pod bokiem władz miasta i straży miejskiej!

Jedziemy na miejsce. Rzeczywiście, 400-litrowe pojemniki w poniedziałkowe (8.05.) przedpołudnie zapełnione są tak, że nie można ich zamknąć.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 215

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarze »
  1. 88orange 19 maja 2017 18:47 - Odpowiedź

    Moja matka zawsze mówiła, że kulturę narodu poznaje się po toaletach, gdy ich nie ma, to gdzie pójść, a czasami dwóch złotych w kieszeni brak, do bankomatu, do sklepu rozmienić, o ile będą chcieli, do tego biegnij przez pól miasta by otwartą znaleźć, a ile ich jest, prędzej popuścisz niż to wszystko wykonasz.

  2. Kazimierz 20 maja 2017 17:50 - Odpowiedź

    Przecież pod latarnią najciemniej!!

Napisz komentarz »