REKLAMA
joanna_szafy_baner_1000x200_2017

Kultura, Oświata

Władcy według szprotawian

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Piotr Piotrowski

Autorzy najciekawszych prac w konkursie plastycznym „Mój portret władcy” zostali nagrodzeni przez Szprotawski Dom Kultury.

Zadaniem było narysować jednego z 49 władców Polski. Wśród klas  kl.I-III trzy równorzędne pierwsze miejsca komisja przyznała: Kamili Kaczmarek Oliwii Grabowej i  Szymonowi Daleckiemu z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie; w kategorii klasy IV-VI pierwsze  miejsce zajął Maciej Machnick, II – Martyna Cisek (oboje z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Długiem), III – Wiktor Azarko z Zespołu Szkół w Wiechlicach; w kategorii gimnazjum zwyciężyła  Patrycja Wuschke, II miejsce wywalczył Grzegorz Popielski, a III – Paulina Plich (wszyscy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wiechlicach), w kategorii dorośli wygrał Bogdan Licimiński.

Nagrody specjalne otrzymali: Natalia Zimnicka z Przedszkola nr 3 w Szprotawie, Kamila Gaweł,  Natalia Chudy, Mateusz Skrzypiński, Weronika Szmidt i Patryk Wilczyńskiemu (wszyscy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szprotawie). Wyróżnienia dostali: Kaja Kocik z Przedszkola nr 1 w Szprotawie, Kamila Kijewska, Angelika Niziołek (obie z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Długiem), Dawid Żelechowski i Kacper Tomczyk (obaj ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szprotawie).

Napisz komentarz »