absolut

Nasi B-klasowcy

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Piotr Piotrowski

Dziś prezentujemy najlepsze drużyny żagańskiej klasy B. Po sobotnim remisie „na szczycie”, zarówno Czarni Przybymierz jak i Kwisa Trzebów są blisko awansu do wyższej ligi.

W sobotę, 6.05. Kwisa bardzo bardzo chciała się zrewanżować Czarnym za porażkę z rundy jesiennej. Prowadzenie gospodarzom dał Patryk Moczała, w 29. minucie. Wyrównał w drugiej połowie najlepszy snajper klasy B, Marcin Janowski (w 55. min).  Remisując na trudnym terenie 1:1, Czarni zachowali sześciopunktową przewagę nad Kwisą. Mimo to, zawodnicy z Trzebowa mają szansę na awans do klasy A z drugiego miejsca (awansują dwie drużyny z drugich miejsc z wszystkich sześciu grup, z największą liczbą punktów i stosunkiem bramek).