REKLAMA
baner-jas

Kultura, Oświata

Będzie nowy konkurs

Opublikowano 12 maja 2017, autor: Norbert Królik

W konkursie na dyrektora Przedszkola nr 4 przy ul. Sikorskiego w Żarach (Kunice) wystartowały dwie osoby, ale żadna nie została wybrana.

Do konkursu zgłosiła się Danuta Staryk, obecna dyrektorka Przedszkola nr 4 oraz Kinga Grzelak, nauczycielka z tego samego przedszkola, delegowana obecnie do pracy w Szkole Podstawowej nr 8. Ostatecznie okazało się, że dokumenty złożone przez D. Staryk są nieaktualne i została ona wykluczona z konkursu ze względów formalnych, a kandydatura K. Grzelak nie uzyskała wystarczającej liczby głosów w komisji konkursowej. O wyborze dyrektora decydowali: Olaf Napiórkowski, Olga Boryń, Elżbieta Maj, Wioletta Markulak, Beata Kulesza, Zbigniew Gładki, Jadwiga Zdrankowska, Monika Sznajder, Katarzyna Bąkowska, Anna Chaszczewska, Elżbieta Grudzińska i Lucyna Grzybowicz. 

– Ogłosimy kolejny konkurs – zapowiada Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz Żar, odpowiedzialny za oświatę w mieście.

W pozostałych konkursach nie było niespodzianek. Wygrali poprzedni dyrektorzy. I tak dyrektorem SP nr 8 przy ul. Partyzantów pozostanie Tomasz Muńko, dyrektorem SP nr 5 przy ul. Częstochowskiej – Małgorzata Stodulska, a Przedszkola nr 3 przy ul. 11 Listopada – Jolanta Baworowska.

komentarz »
  1. basia 22 maja 2017 20:07 - Odpowiedź

    I słusznie się stało w Kunicach tylko ciekawe kto tam będzie chciał pracować 🙁

Napisz komentarz »