REKLAMA
joanna_szafy_baner_1000x200_2017

Praca

Na budowę, do sklepu i na produkcję

Opublikowano 05 maja 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Dwóch operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych może zatrudnić żarska firma „Eximport”. Łącznie dziesięć osób do wykonywania prac szalunkowych na budowie potrzebnych jest do firmy „RD – Dubowski” z Żar. Firma „Audit Doradztwo Personalne” z Gorzowa Wielkopolskiego prowadzi nabór dla 30 osób do prac prostych (przygotowanie szyb do montażu, kontrola jakości) do Żar. Zakład ogólnobudowlany „Arkszbud” z Żar zatrudnić może pięć osób do ocieplania budynków, dwóch dekarzy, brukarzy. Dwóch recepcjonistów potrzebnych jest do „Hotelu Chopin” w Żarach. Konserwator znajdzie pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Żarach.Trzech kasjerów, sprzedawców potrzebnych jest do sklepu „Dino” przy ul. Zielonogórskiej w Żarach. Dwie osoby do sprzątania na cały lub pół etatu zatrudni Agencja Handlowo – Usługowa „Prym” z Żar.

Na pocztę i do szycia

W Żaganiu cztery osoby – monterzy urządzeń chłodniczych mogą pytać o pracę firmie „Coldservice”. Pakowaczy, zakładaczy suwaków, łącznie pięć osób, potrzebnych jest do firmy „Bartex” w Żaganiu. Pięciu pracowników produkcji oraz księgową, kadrową zatrudni firma Industry Technologies w Lubsku. Dwóch pracowników i kierownik stacji paliw „Moya” potrzebni są w Lubsku. Na poczcie przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Lubsku pracę znajdą dwie osoby do obsługi zaplecza.

Nauczyciel język angielskiego o pracę może pytać w Zespole Szkół w Łęknicy. Firma „CA Transport” ze Szprotawy może zatrudnić dwóch kierowców samochodów o masie powyżej 3,5 tony. Do firmy „Bewa” w Wiechlicach potrzebny jest cieśla szalunkowy, stolarz.W Łęknicy do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Jana Gbura potrzebna jest osoba do sprzedaży butli gazowych. Operatora wypalarki CNC  i technologa zatrudni firma „Stal – Mont” z Jasienia. Pomoc kuchenna oraz sprzedawca w mini markecie znajdą pracę w kompleksie przy stacji paliw Orlen w Iłowej (przy zjeździe na drogę krajową nr 18).

 

W Niemczech lub z orzeczeniem

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności firma „Probet” z Chorzowa może zatrudnić do sprzątania biur i  pracownika gospodarczego do pracy w Małomicach oraz pracownika gospodarczego w Wiechlicach. Stylistka paznokci na pół etatu znajdzie pracę w firmie „Lena” w Łęknicy. Spółka „Anklar” z Wrocławia do pracy przy sprzątaniu potrzebuje trzech osób do Łęknicy i sześciu do Żar. Ofertę dla dziesięciu osób do sprzątania i jednego strażnika ma agencja „ITP Akromar” z Zielonej Góry.

Nie tylko zarejestrowani bezrobotni, ale osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, mogą przyjść na spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żaganiu w poniedziałek, 8.05., o godz. 10:00. Prowadzony będzie nabór pomocników pracowników produkcji w niemieckim Massen.

Napisz komentarz »