REKLAMA

Sport

Łowili w koszarach

Opublikowano 05 maja 2017, autor: Norbert Królik

Wędkarze z koła PZW nr 8 w Żarach uczestniczyli w niedzielę (30.04.) w kolejnych zawodach z cyklu Grand Prix. Najlepszy okazał się Krzysztof Kanarek, który złowił również największą rybę zawodów.

Drugie tegoroczne zawody z cyklu Grand Prix zgromadziły na starcie kilkunastu seniorów i 5 juniorów. Wędkarze rywalizowali na stawach Przepływowy i Kwadrat w żarskich koszarach. Wśród seniorów najlepszy okazał się Krzysztof Kanarek, dla którego to pierwsze zwycięstwo w tegorocznym cyklu. Drugie miejsce zajął dotychczasowy lider Grand Prix i jednocześnie mistrz okręgu zielonogórskiego w kategorii do 20 lat, Sebastian Siekierski. Trzeci był Janusz Siekierski, ojciec Sebastiana.

– Skończyły się czasy, gdy to ja wygrywałem w naszej rodzinnej rywalizacji. Teraz Sebastian w każdych zawodach jest lepszy, ale ja się z tego bardzo cieszę – mówił po zawodach. J. Siekierski.

Wśród juniorów wygrał Maciej Czubaj. Drugie miejsce zajął Wiktor Przerwa, a trzecie Dawid Pietraszewski. Największą rybę, blisko kilogramowego krąpia, złowił Krzysztof Kanarek. Kolejne zawody zaplanowano na 28 maja, również na stawach w koszarach.

Napisz komentarz »