REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Zabawa na Ściernisku

Opublikowano 05 maja 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Już po raz drugi Sieniawa Żarska gościć będzie kabarety podczas Letnich Spotkań Kabaretowych ” Ściernisko”. Wszystko za sprawą pochodzącego z tej miejscowości znanego kabareciarza z formacji „Paranienormalni”, Roberta Motyki. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę – trzy podwójne zaproszenia!

Impreza odbędzie się 3 czerwca o godz. 20.00. Gospodarzem spotkania będzie kabaret Paranienormalni, którzy na scenę plenerową, jaka stanie w Sieniawie Żarskie, zaprosił Katarzynę Pakosińską, artystkę wcześniej działającą w Kabarecie Moralnego Niepokoju, znaną z programów telewizyjnych, a obecnie występującą solowo. Ponadto widzowie będą mieli okazję obejrzeć występ Kabaretu K2.

Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko” powstały z inicjatywy Roberta Motyki z grupy Paranienormalni. W 2016 roku odbyła się pierwsza edycja charytatywna. Na miejsce festiwalu wybrana została rodzinna wioska artysty – Sieniawa Żarska. Impreza dedykowana jest społeczności lokalnej oraz miłośnikom śmiechu. Istotnym założeniem jest wspieranie działań przyczyniających się promocji regionu. Imprezie przyświeca charytatywny cel. Część środków ze sprzedaży biletów przekazana zostanie działającej w Sieniawie Żarskiej fundacji Pięknolesie.

Bilety na drugą edycję spotkań, w cenie 40 zł, są do kupienia na stronie https://scierniskokabarety.pl/ lub :w Żarskim Domu Kultury, ul. Wrocławska 7, Żary, w Pubie Max, ul.Okrzei 5 A, Żary, oraz u sołtysa Sieniawy Żarskiej – Krzysztofa Stefanowicza tel. 602 305 239

komentarze »
  1. Lol 6 maja 2017 00:08 - Odpowiedź

    Bilet na imprezę kosztuje 40 zł. Ich miłość do wioski ma sporą cenę.

  2. amigay 6 maja 2017 01:14 - Odpowiedź

    zważywszy, że to na cele charytatywne – myślę, że to rozsądna cena… – dałbym na prawdę więcej za całość w tym klimacie xd

Napisz komentarz »