REKLAMA

Aktualności, Polityka

Mnie też chcieli przekabacić

Opublikowano 05 maja 2017, autor: Piotr Piotrowski

mówi o opozycji Andrzej Chodań, wiceprzewodniczący Rady Miasta w Żaganiu i były dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4. Opowiada też o pustce po śmierci żony i pływaniu jachtem na emeryturze.

„Regionalna”: Pana dzielnica, Kolonia Laski, została pominięta w urzędowym folderze turystycznym. W inwestycjach też nie jest uwzględniana. Mieszkańcy dopytują, co z budową chodnika przy ul. Staszica, zaplanowaną na ten rok.

To zadanie wypadło z budżetu, choć było w nim ujęte. Było już wcześniej przekładane, więc mam nadzieję, że to już ostatni raz. Rozmawiałem z burmistrzem i na pewno najpóźniej do przyszłego roku mieszkańcy doczekają się tego chodnika.

Jako wiceprzewodniczący Rady Miasta jest pan w koalicji wspierającej burmistrza. Nie ma sesji bez kłótni i awantur. Dlaczego?

Żagań był podzielony za Sławomira Kowala, za Daniela Marchewki też jest. I będzie jeszcze gorzej bliżej wyborów. Radni z opozycji będą coraz bardziej aktywni, będą prześcigać się w liczbie zgłaszanych interpelacji i uwag do burmistrza. Szukają zadymy i rozgłosu. Są wśród nich pyskacze, ale i radni merytoryczni, którzy – choć nie zgadzają się z burmistrzem w wielu sprawach – potrafią coś u niego załatwić.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 481

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »