REKLAMA

Wasze sprawy

Urzędnicy świętują

Opublikowano 28 kwietnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź, w których urzędach nie załatwisz spraw we wtorek, 2.05.

Dla niektórych już dziś (piątek, 28.04.) rozpoczyna się długi majowy weekend. Jeżeli ktoś wziął urlop we wtorek, (2.05.), ma pięć dni wolnych od pracy. Z takiej opcji skorzystało wielu urzędników.

W powiecie żarskim do pracy nie pójdą urzędnicy Urzędu Gminy w Żarach, Starostwa Powiatowego, pracownicy Urzędu Gminy w Trzebielu, Tuplicach i Przewozie. Wtorek normalnym dniem pracy będzie dla pracowników Urzędu Miasta w Żarach, Lubsku, Jasieniu, Łęknicy i Urzędów Gmin w Lipinkach Łużyckich i Brodach.

W powiecie żagańskim do pracy pójdą tylko urzędnicy w Małomicach i Niegosławicach. Wolne będą mieć pracownicy żagańskiego Urzędu Miasta, Urzędu Gminy i Starostwa Powiatowego oraz urzędnicy ze Szprotawy, Iłowej, Gozdnicy, Wymiarek, Brzeźnicy.

Wolne będą mieć także pracownicy Sądu Rejonowego w Żarach i Żaganiu, ale żagański sąd będzie za to czynny w sobotę, 13.05.

Bez zmian czynny będzie oddział ZUS w Żarach, Urzędy Pracy i prokuratury w Żarach i Żaganiu.

W godz. 7:30-15:30 będą także czynne sale obsługi klienta Urzędów Skarbowych w Żarach i Żaganiu, gdzie przyjmowane będą jeszcze rozliczenia PIT-ów za 2016 rok.

Warto pamiętać także, że wszystkie urzędy nieczynne będą w poniedziałek (1.05.) i środę (3.05.).

Napisz komentarz »