REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Prezes zasłabł w pracy

Opublikowano 28 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Bogdan Mucha, prezes żagańskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji, poczuł się słabo i prosto ze swojego gabinetu trafił do szpitala.

Prezes polecił swojej sekretarce zadzwonić po pogotowie w poniedziałek, 24 kwietnia. Karetka przewiozła go do szpitala, gdzie przeszedł kompleksowe badania. W mieście już się mówi, że rada nadzorcza spółki, w trosce o jego zdrowie, skróci mu kadencję i wybierze nowego szefa MZK. Wszak, blisko dwa lata temu, 65-letni prezes przeszedł udar.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 105

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »