REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Za głośno pukał

Opublikowano 28 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żagański społecznik i bloger wylądował w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Redakcja otrzymała list od czytelnika, który poinformował, że młody mężczyzna, prowadzący w internecie bloga na temat wydarzeń w Żaganiu, sam nie świeci przykładem. W anonimie czytamy: „Ten pan nie stroni od alkoholu, wszczynając nocne awantury. Słyszałem, że w środku nocy nie mógł się dostać do mieszkania swojej partnerki i narobił hałasu w bloku. Policję zawiadomili sąsiedzi, po czym społecznik wylądował w policyjnym areszcie” – pisze w liście mieszkaniec Żagania.

Rzeczniczka żagańskiej policji, podinsp. Sylwia Woroniec, potwierdza, że w nocy z 20 na 21 kwietnia, doszło do awantury domowej.

– O godz. 1.27 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w mieszkaniu przy ul. Klonowej. Na miejsce interwencji zostali skierowani policjanci. Sprawca awantury domowej został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia – informuje.

Społecznik zarzeka się, że nie zrobił niczego złego.

– Dobijałem się do drzwi mojej partnerki. Spała i nie słyszała pukania – mówi „Regionalnej”. – Nie spodobało się to jednemu z jej sąsiadów, dlatego wezwał policję. Zabrali mnie do izby, abym wytrzeźwiał.

Napisz komentarz »