REKLAMA

Sport

Niemoc trwa

Opublikowano 21 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Nie wiedzie się naszym czwartoligowcom w rozgrywkach wiosennych. Szprotawianie jeszcze w tej rundzie nie wygrali, a Budowlani Lubsko przegrali drugie spotkanie z rzędu.

Zawodnicy z Lubska nie dali rady Stilonowi Gorzów, przegrywając na własnym boisku 0:3, po golach Pawła Posmyka (58 i 67. min) oraz Piotra Rymara (81. min). Gospodarzom  jednak ambicji i woli walki nie można było odmówić. Walczyli do końca, ale do bramki nie trafili. Trzeba dodać, że Budowlani zagrali osłabieni brakiem: Dawida Walczaka,  Tymoteusza Dynowskiego, Michała Królskiego i Damiana Dworczaka. Gospodarze zagrali w składzie: Kowalski – Krajewski, Bondarenko, Lewicki, Słobodzian (od 31. min Królski), Kikoła, Radko, Ściłba (od 71. min Walczak), Skrobania – Szymczak, Trziszka. Póki co, podopieczni Roberta Ściłby wiosną zdobyli tylko trzy punkty i aby myśleć o utrzymaniu, muszą ich szukać w kolejnych meczach.

Nie wiedzie się naszej  drugiej drużynie IV ligi. Sprotavia Szprotawa zremisowała bezbramkowo w Świebodzinie. To już piąty mecz bez zwycięstwa podopiecznych Mieczysława Sobczaka, którzy w ostatnim spotkaniu wystąpili w składzie: Sala – Rudak, Olejniczak, Dykta, Gawron, Brzeźniak, Dawidowicz, Sucharek, Nowodworski (od 60. min Weryszko) – Ekiert (od 60. min Nowicki), Kononowicz (od 46. min Haraś). Po 22. kolejkach szprotawianie są na 9. miejscu w tabeli, Budowlani – 15.

Napisz komentarz »