REKLAMA

Praca

W markecie, myjni i na produkcji

Opublikowano 21 kwietnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Specjalistę ds. rozliczeń zatrudnić może żarski oddział ZUS. Dwóch asystentów rodziny potrzebnych jest w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarach, a jeden w żarskim Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Księgowa do pracy na pół etatu potrzebna jest do żarskiej firmy „Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami M2”. Monter systemów (alarmowych, telewizyjnych) może pytać o pracę „Al – System Techniki Zabezpieczeń” z Żar. W żarskim markecie „Tesco” pracę znajdzie łącznie jedenaście osób, po dwóch doradców klienta do działu świeża żywność, działu kas, działu artykułów przemysłowych oraz osoba do kontroli cen, wykładania towaru według planu, kontroli zapasów. Potrzebnych jest także dwóch doradców klienta w marketowym Bistro. Do sklepów „Dino” potrzebnych jest po trzech kasjerów, sprzedawców w Żarach, Lubsku i Jasieniu. Rekrutację dla trzech konserwatorów części i sprzętu do pracy na terenie powiatu żarskiego prowadzi spółka „Studium” z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma Saint-Gobain Innovative Materials z Kunic ma ofertę dla dziesięciu pracowników produkcji, czterech magazynierów i dwóch kontrolerów jakości.

 

Inspektor i mechanik

Elektryk, elektromonter o pracę może pytać w firmie „Eco Serwis” w Żaganiu. Inspektora do pracy w terenie potrzebuje Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego z Żagania. Sprzedawca znajdzie pracę w Piekarni „Amadeo” w Żaganiu. W lubskiej „Magnolii” potrzebny jest mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych. Dwóch kierowców samochodów ciężarowych znajdzie pracę w firmie „Tosa Truck” z Lubska. Opiekun medyczny o pracę może pytać w Szpitalu Na Wyspie w Lubsku.

Dla kierowców, murarzy i elektryka

Specjalistę do spraw komunalnych poszukuje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej. Pracowników produkcji do malowania zniczy może zatrudnić firma „Vitrocolor” z Iłowej.  Czterech spawaczy potrzebnych jest do firmy „M-S & Pico Rusztowania” z Borowiny. Stróż znajdzie pracę w firmie „Efarm” z Gozdnicy. Trzech pracowników produkcji drzewnej potrzebnych jest do firmy „Hamar” z Górzyna. Dwóch pracowników o zatrudnienie może pytać w „Auto Myjni” Anny Liwińskiej w Łęknicy. Dwóch murarzy potrzebnych jest w firmie „Seb – Bud” z Brodów. Dwóch operatorów wózka widłowego o pracę może pytać w firmie f”Zremb MM” z Jasienia, a do jasieńskiej firmy „Wron Car Trans” potrzebny jest kierowca samochodu ciężarowego, murarz i pracownik budowlany. Narzędziowiec i ustawiacz wtryskarek znajdzie zatrudnienie w firmie „Mauer” z Trzebiela. Pomocników elektryka i monterów klimatyzacji-wentylacji zatrudnić może firma „Saling” z Grabika.

Napisz komentarz »