REKLAMA
twoj_dom_baner_1000x200_2017

Wasze sprawy

Mamy gówniany problem!

Opublikowano 21 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żalą się mieszkańcy Janowca 44 (gm. Małomice). Szambo na ich podwórku wybija co kilka tygodni. – Od smrodu boli głowa, chorujemy. Jak żyć ? – pyta Stanisław Gontarz.

W środę, 19 kwietnia, mieszkańcy siedmiorodzinnego bloku poprosili dziennikarza „Regionalnej” o interwencję. Na ich podwórku, od czasu zamontowania szamb przydomowych, wybijają fekalia. Jak podkreślają, w cieplejsze dni nie idzie otworzyć okien, bo smród jest nie do wytrzymania. A ch dzieci nie mogą się bawić na podwórku. Stanisław Gontarz pokazuje stertę pism, jakie wysłał Urzędowi Miasta w Małomicach, z prośbą o interwencję. Twierdzi, że doraźne naprawy nie pomagają, potrzebna jest wymiana wadliwie działającej konstrukcji w przydomowym szambie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 170

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »