REKLAMA

Sport

Kto wygra audi trenera?

Opublikowano 21 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Na 15. już Piknik Rzutowy, na stadionie OHP w Wiechlicach, w sobotę, 22 kwietnia zaprasza szprotawski klub ULKS Uczniak.

Od godz. 11.00 zaplanowano rzuty: oszczepem, dyskiem i młotem oraz pchnięcie kulą. Wystąpią zarówno weterani (m.in. Edward Zwolski z Nowego Miasteczka oraz wicemistrzowie świata w rzucie dyskiem ze szprotawskiego  klubu Wojciech Praczyk i Oskar Stachnik)  jak i lekkoatleci początkujący oraz niezrzeszeni w ULKS-ie. 

 – To będzie pierwszy start w tym roku, dla wielu poważne przetarcie i sprawdzian przed majowymi i czerwcowymi imprezami – mówi Zygmunt Szwarc, trener ULKS-u Szprotawa i organizator pikniku. – A będzie ich sporo, zaczynając od mityngu Chrobrego w Szprotawie, mityngu międzynarodowego w niemieckim Halle, na Mistrzostwach Polski LZS-ów kończąc.

Dla swoich wychowanków Z.  Szwarc przewidział super nagrodę – kto osiągnie minimum, kwalifikujące go na mistrzostwa Polski, w nagrodę otrzyma – wiekowe, ponad dwudziestoletnie auto trenera – audi 80.  – To prawdziwa gratka – mówi z uśmiechem szkoleniowiec ULKS-u.  Chyba każdy chciałby jeździć samochodem trenera. Audi jest zadbane, sprawne, na chodzie, jeszcze wiele lat posłuży.

Napisz komentarz »