twoj_dom_baner_1000x200_2017

„Kondzio” szaleje w I lidze!

Opublikowano 21 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Wychowanek Czarnych Żagań robi furorę w pierwszej lidze. Konrad Michalak w dwóch meczach strzelił dwa gole, dołożył też asystę.

"Kondzio" szaleje w I lidze!

To w dużej mierze dzięki jego znakomitej grze, sosnowiczanie są liderem I ligi.  W meczu z Kluczborkiem, wygranym 4:0, strzelił gola, a przy kolejnym asystował. Wychowanek Czarnych najpierw, w 16. minucie  asystował przy golu Michała Fidziukiewicza, a 19 minut później sam trafił do siatki na 3:0, po asyście Tomasza Nowaka.   Jak podkreślają administratorzy strony klubu  z Sosnowca, akcję wykończył w „genialny sposób, jakby robił to każdego dnia i mocnym uderzeniem po dalszym słupku pozbawił złudzeń miejscowych kibiców nawet na remis”.

W następnej kolejce, pożyczony z Legii Warszawa do śląskiego klubu, nazywany przez kolegów „Kondzio” mocno przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny (2:1) strzelając pierwszego gola  szlagierowym meczu z Górnikiem w Zabrzu.

Przypomnijmy, 19-letni wychowanek Czarnych Żagań został wypożyczony do Zagłębia ze stołecznego klubu,w nadziei na więcej minut gry w pierwszym zespole. Po występach z Kluczbokiem i Zabrzem, chyba już na stałe zagości w pierwszym składzie.  Tak też było w ostatnim spotkaniu ligowym, z Podbeskidziem Bielsko – Biała, w którym Konrad zagrał od pierwszych minut. Wychowanek Czarnych liczy, że z klubem z Sosnowca wywalczy awans do Ekstraklasy.