REKLAMA

Praca

W wojsku, na basenie i przy słodyczach

Opublikowano 07 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

 Mnóstwo ofert czeka również w powiecie żarskim. Czterech salowych do pracy w szpitalu poszukuje spółka Hospital Service „Company”. 10 pracowników budowlanych szuka firma Wroncar – Trans z Jasienia. Czterech fachowców  – spawacza, malarza natryskowego, piaskarza i szlifierza metali – potrzebuje firma Podkowa z Lutola. Dwóch pracowników budowlanych zatrudni też PHU Flastbud z Lubska. Praca dla dwóch murarzy czeka w Brodach, w firmie Seb- Bud. Czterech magazynierów zatrudni również spółka Saint Gobain Innovative Materials z Kunic. Jest praca również dla kelnerów  – dwóch zatrudni Willa Park w Żarach , jednego – restauracja i hotel w Bogumiłowie. Spółka RAVEN poszukuje czterech pracowników ochrony, do pracy w Żarach. Opiekuna medycznego poszukuje Szpital na Wyspie. 10 kasjerów oraz 4 zastępców kierownika sklepu Biedronka zatrudni spółka Jeronimo Martins. Kucharza , recepcjonistę i kelnera poszukuje z kolei Hotel Mużakowski, w Łęknicy. Siedmiu kierowców ciężarówek zatrudni żarski PKS.

 

Marsz do woja!

Chętnych do pracy w wojsku zaprasza Powiatowy Urząd Pracy wraz z Wojskową Komendą Uzupełnień  na spotkania organizacyjne w Żaganiu, 19 i 20 kwietnia.

Pierwsze, w środę,  19 kwietnia zaplanowano w siedzibie żagańskiego pośredniaka,  w pokoju nr 32. Drugie, dzień później – w siedzibie WKU, przy ul. Żarskiej. Oba spotkania o godz. 10.00. Do obsadzenia w wojsku, w Żaganiu, Świętoszowie a także innych jednostkach Czarnej Dywizji  jest ok. 60 etatów.  Zanim kandydaci staną się żołnierzami, przejdą szkolenie jako elewi, w ramach służby przygotowawczej , od maja do sierpnia.  Przez ten czas będą otrzymywać 800 zł miesięcznie, po przyjęciu do wojska – 2800 zł na początek.

 

Szukają barmana, kucharzy i ratowników

W powiecie żagańskim czeka praca m.in. dla pięciu osób – rozbieraczy-wykrawaczy – w firmie zajmującej się produkcją drobiu, w Gozdnicy. Firma płaci 13 zł za godzinę, przy wykrawaniu miejsc z korpusów indyczych.W Iłowej jest praca przy produkcji okien. Firma Karo -Plast poszukuje dwóch osób. Pracownika do przygotowywania receptur farbiarskich szuka żagańska spółka 9 Maja, zajmująca się produkcją odzieży. Trzy etaty czekają w Tomaszowie. Tam firma zatrudni szwaczki, do produkcji kołder, poduszek i koców.

 Dwóch pracowników do przenoszenia worków z odzieżą szuka firma A-A Textile, z Tomaszowie, siedmiu pakowaczy słodyczy oraz magazyniera i osobę do prowadzenia akt osobowych  – szprotawska spółka Valuepack. Dwóch barmanów, kucharza i pracownika  poszukuje  firma Bartosz z Żagania.  Dwóch ratowników potrzebnych jest również do pracy na szprotawskim basenie, od 20 czerwca. Nauczyciela muzyki poszukuje Zespół Szkół z Iłowej, recepcjonistę hotelowego – Pałac Wiechlice.

Napisz komentarz »