REKLAMA

Kultura, Oświata

Wyrecytowali nominacje

Opublikowano 07 kwietnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Blisko 60 uczniów z gminy Szprotawa konkurowało w eliminacjach gminnych o awans do finału powiatowego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wśród klas I-III jury przyznało nominacje: Oliwierowi Steinke z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Emilii Frątczak z Zespołu Szkół w Wiechlicach (filia w Siecieborzycach), Julii Macała z Zespołu Szkół w Wiechlicach (filia w Siecieborzycach) oraz Franciszkowi Stelmachowi z Zespołu Szkół w Szprotawie. Wyróżnienia przyznano: Lenie Nurkowskiej z Zespołu Szkół w Wiechlicach (filia w Długiem) i Joannie Habich z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie.

W kategorii klas IV-VI nominacje uzyskali: Olga Plucińska z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Kalina Tkacz z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Patryk Janikowski z Zespołu Szkół w Wiechlicach (filia w Siecieborzycach) i Zofia Stelmach z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Bilińska z Zespołu Szkół w Wiechlicach (filia w Lesznie Górnym), Kamila Krupa z Zespołu Szkół w Szprotawie, Wiktoria Bilińska z Zespołu Szkół w Wiechlicach (filia w Lesznie Górnym), Wiktor Kiendyś z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wiechlicach.

 Wśród gimnazjalistów jury nominowało: Natalię Gmyrek z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie, Magdalenę Ciołkę z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie, Julię Habich z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wiechlicach, Martynę Domagałę z Zespołu Szkół w Wiechlicach. Wyróżnienia otrzymali: Martyna Jersz z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie, Wiktoria Gut z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Emilia Stodulska ze Społecznego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szprotawie i Wiktoria Grześkiewicz z Zespołu Szkół w Szprotawie.

Napisz komentarz »