REKLAMA
joanna_szafy_baner_1000x200_2017

Praca

W banku, szpitalu i warsztacie

Opublikowano 31 marca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Łącznie sześć osób potrzebnych jest do pracy w żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Nabór trwa na stanowiska: do spraw rozliczeń, do wsparcia obsługi spraw emerytalno – rentowych, ds. poświadczeń, ds. ewidencji oraz dwóch osób do opracowywania decyzji i korespondencji. Aplikować mogą również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach może zatrudnić pracownika socjalnego i terapeutę zajęciowego. Inspektor ds. sprzedaży potrzebny jest w żarskim oddziale banku PEKAO. Spedytor może pytać o pracę w firmie „Hasiuk Transport” z Żar. Sześciu serwisantów instalacji tryskaczowych do pracy na terenie całego kraju może zatrudnić firma „Multimon” z Żar. Sprzątacz, konserwator zieleni w Żarach o pracę może pytać w firmie „Sigma”. Magazynier i konstruktor potrzebni są do firmy „Relpol” w Żarach. Do sklepów „Biedronka” w Żarach potrzebnych jest łącznie dziesięciu kasjerów, sprzedawców i czterech zastępców kierownika sklepu. Trzech sprzedawców potrzebnych jest też do „Biedronki” w Lubsku.  Kasjer, sprzedawca może pytać o pracę w sklepie ogrodniczym „Iglak” w Żarach. Sześciu sortowaczy surowców wtórnych znajdzie pracę w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Marszowie.

 

Magazynier, inspektor i spawacz

W żagańskiej „Galwanizerni” potrzebny jest pomocnik magazyniera. Firma „Kietzman” w Żaganiu ma ofertę dla dwóch elektryków. Inspektor ds. sprzedaży znajdzie zatrudnienie w żagańskim oddziale banku PEKAO. Dwóch pracowników produkcji potrzebnych jest do formy A-Textile w Tomaszowie (gm. Żagań). W Lubsku spedytor o pracę może pytać w firmie „Gabi Trans”. Dwie osoby jako księgowy, kadrowy zatrudnić może firma „Industry Technologies” z Lubska. Opiekun medyczny znajdzie zatrudnienie w lubskim oddziale Szpitala Na Wyspie. Firma „Magnolia” z Lubska poszukuje mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych. Sprzątaczkę biurową w Lubsku potrzebuje spółka „Mila”. Robotnika gospodarczego zatrudni Lubski Dom Kultury. Elektromechanik i mechanik samochodowy potrzebni są do Mechaniki Pojazdowej Blacharstwa Ryszarda Mróz w Lubsku. Spawacz metali w Lubsku o pracę może pytać w firmie „Oskar”.

 

Kierowca, murarz i kelner

Do firmy „WronCar-Trans” w Jasieniu potrzebnych jest pięciu murarzy, kierowca samochodu ciężarowego i dziesięciu pracowników budowlanych. Dwóch operatorów wózka widłowego o pracę może pytać w firmie „Zremb” w Jasieniu. Do fermy trzody „Pol- Ferm” w Lutolu potrzebny jest asystent działu technicznego. W Przewozie doradcę finansowego zatrudni Przedsiębiorstwo Finansowe Barbary Zienkiewicz. W Hotelu Mużakowskim w Łęknicy potrzebny jest recepcjonista, kelner i kucharz. Dwie pomoce kuchenne, dwie osoby do sprzątania i kelnerka znajdą pracę w Restauracji – Hotelu „Dana” w Łęknicy. Magazynier o pracę może pytać w firmie „Efarm” w Gozdnicy.

 

Dla niepełnosprawnych

Oferty pracy w Żarach dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności przygotowały agencje pracy. Czterech pracowników ochrony zatrudni „Raven” z Zielonej Góry. Pięciu pracowników dozoru poszukuje „Liberta NGA” z Warszawy. Po dwie osoby do sprzątania zatrudnią spółki „RJ System” z Warszawy i „Poziom” z Gorzowa Wielkopolskiego. Ofertę dla traktorzysty ma „Hospital Service Company” z Wrocławia.

Napisz komentarz »