absolut

Odblokowali się po przerwie

Opublikowano 31 marca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Długo się męczyli ze Zrywem Rzeczyca. Wygrali 2:0, a obie bramki padły po przerwie.

Po porażce z Promieniem Żary żaganianie za wszelką cenę chcieli wygrać z niżej notowanym rywalem. – W pierwszej połowie mieliśmy przewagę, ale nic z niej nie wychodziło. Każdy próbował zdobyć bramkę. W drugiej połowie było już lepiej. Zdobyliśmy dwie, chociaż rywal pokazał się z dobrej strony. Również miał dobre okazje – mówi grający trener Czarnych, Sebastian Horodyski.

Gole dla Czarnych zdobyli weterani. W 46. minucie bramkę Zrywu odczarował Krystian Chruścicki. Na 2:0 podwyższył w 80. minucie Daniel Szkarapat. Czarni zagrali w składzie: Bieleszczuk – Martyniak, Horodyski, Adamczyk – Skiba, Kowalski (od 14. min Ł. Iwaniak), J. Szkarapat (od 80. min Rosół), D. Szkarapat, Chruścicki (od 81. min D. Iwaniak) – Bogiel (od 65. min Mastalerz), Łojko.