REKLAMA

Sport

Piramida medali

Opublikowano 24 marca 2017, autor: Marcin Ruszkiewicz

7 medali zdobyli zawodnicy UKS Piramida Żary podczas międzywojewódzkich zawodów w akrobatyce sportowej, które odbyły się w sobotę i niedzielę (18 i 19.03) w Sulechowie i Zielonej Górze.

W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z 12 klubów z województwa lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego. Żary reprezentowała grupa 31 gimnastyków z UKS Piramida. W sobotnich zawodach w klasie młodzik złote medale zdobyli: Bartosz Knasiak i Aleksandra Uchman w dwójce mieszanej oraz Julian Thomas i Piotr Królik w dwójce chłopców. Srebrne medale w kategorii II i III klasa zdobyli dwójka mieszana Cichewicz Krystian, Kicuła Milena oraz trójka żeńska Morawska Oliwia, Morawska Natalia i Wercholak Martyna. Wśród młodzików brązowe medale zdobyli: Julia Jankowska, Maja Kowalewska oraz Wojak Katarzyna i Uchman Joanna w dwójce dziewcząt. Na zawodach z bardzo dobrej strony pokazali się również: Milińska Aleksandra, Mochnacz Maria, Bożek Letika, Fajkiesz Amelia, Jelska Zuzanna, Putryn Hanna, Harasim Maja, Ficygowska Aleksandra, Kicuła Aleksandra, Zawadzka

Weronika,  Kluga Zuzanna, Siewko Karolina, Kwasigroch Len, Grubizna Natalia, Drozdek Aleksandra, Jaroszewicz-Bortnowska Zuzanna. Trenerkami młodych gimnastyków są Helena Drapała i Teresa Bączkowska.

Napisz komentarz »