REKLAMA

Sport

Koszarek trenuje w Żarach

Opublikowano 24 marca 2017, autor: Marcin Ruszkiewicz

Koszykarze Chromika odnieśli 18 zwycięstwo w III lidze. W ostatnim meczu przed własną publicznością rozgromili Team Rio Złotoryję 100:61.

Najwięcej punktów – 19 – zdobył Dariusz Kalinowski, który miał też 11 asyst. Drugim strzelcem zespołu był Mariusz Małachowski, zdobywca 16 punktów. Dwa oczka mniej na swoim koncie miał Dawid Kondratowicz. Mecz z 13 punktami zakończył Radosław Barcz.

Przed podopiecznymi Łukasza Rubczyńskiego i Tomasza Sobczaka ostatni mecz ligowy na wyjeździe z KK Oleśnicą, a następnie baraże do II ligi.

Już po zamknięciu numeru Żary odwiedził Łukasz Koszarek, reprezentant Polski i kapitan zielonogórskiego Stelmetu. Czołowy rozgrywający PLK poprowadził treningi z młodzieżą i spotkał się z kibicami.

Grali młodzi

W Gorzowie Wlkp. odbył się turniej dla chłopców (rocznik 2006 i młodsi). Podopieczni Tomasza Górskiego tym razem rozegrali mecze z SKM Zastal Zielona Góra, Green Star I Zielona Góra oraz rewanż z Kangoo Basket Gorzów Wlkp.. Bilans – 2 porażki i 1 wygrana. – Pierwszy turniej na wyjeździe sprawił, że chłopcy byli mocno zestresowani, spięci i to było przyczyną dwóch, wysokich porażek – relacjonuje ich trener. Najlepszym zawodnikiem drużyny Chromika był Adam Sobczak.

Napisz komentarz »