REKLAMA

Kalendarz wydarzeń, Kultura, Oświata

Wielkie „Święto Kulek” w Żarach

Opublikowano 26 sierpnia 2016, autor: Przemek Kaźmierski

Przez dwa dni ( 3 i 4 września) Park Jana Pawła II opanowany będzie przez fanów gry w petanque, czyli popularnych bule. Najpierw zagrają najlepsze pary mieszane w Pucharze Polski, a dzień później rywalizować będą dublety w Turnieju Parkowym.

4 lipca 2017

Szykuje się prawdziwy festiwal dla amatorów i zawodowców gry w petanque, inaczej zwanych bulami. Do Żar 3 września zjadą najlepsze pary mieszane, aby wziąć udział w Pucharze Polski Mikstów.

Ponad 50 najlepszych zawodników ubiegać  się będzie od godz. 10.00 do wieczora w Parku Jana Pawła II o tytuł mistrza. W niedzielę 4 września odbędzie się III Turniej Parkowy Dubletów – zmagania otwarte dla wszystkich chętnych.

Zapisy dla wszystkich chętnych nawet w dniu imprezy od godz. 9.00 do godz. 9.45. Początek zawodów o godz. 10.00. Obowiązuje wpisowe startowe 25 zł osoba dorosła i 15 zł dzieci i młodzież do 23 roku życia. W ramach wpisowego obiad, kawa herbata , napoje, „coś słodkiego: oraz dobra zabawa – puchary, medale i dyplomy dla najlepszych! Zapisy także pod nr tel.: 606735402.

Napisz komentarz »