REKLAMA

Kultura, Oświata, Ludzie, wydarzenia

Dyrektorowi stanął budzik

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: Przemek Kaźmierski

Konkurs „Żarska Pobudka Kulturalna” nie doczekał się finału. Z 5 pomysłów imprez wybranych przez Żarski Dom Kultury, żaden nie został zrealizowany. Dyrektor ŻDK miał na to ponad półtora roku. Twierdzi, że zabrakło mu pieniędzy.

Konkurs, którego finał odbył się… w maju 2016 roku, miał wzbogacić ofertę imprez kulturalnych dla mieszkańców Żar. Jury powołane przez ŻDK wybrało pięciu zwycięzców, którzy zaproponowali swoje imprezy. W gronie laureatów konkursu znaleźli się: Krzysztof Tomaszek z projektem „Cicha o 16”, Dawid Górski z „Podróżofobią”, Łukasz Drzewicki i Przemysław Mackaszwili z projektem „Łużyckie Alternatywy”, Paweł Nowożynski z „Akademią Małych Inżynierów” oraz Katarzyna Nowożyńska-Solecka z „Paradą legendarnych bazyliszków i innych postaci z legend żarskich”. Wszyscy dostali za swoje pomysły po tysiąc złotych.

Regulamin zakładał ich realizację do końca 2017 roku.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 379

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »