REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Bal karnawałowy „Regionalnej”

Opublikowano 20 lutego 2015, autor: red.

Marika Kuros i Miłosz Dembski z Żar zdobyli tytuł królowej i króla balu na finał Konkursu Karnawałowego dla Dzieci, zorganizowanego przez gazetę „Regionalną”.

Konkurs zakończył się balem karnawałowym w niedzielę (15.02.) w żarskiej restauracji Kardamon przy ul. Zawiszy Czarnego 19. Zwyciężczynią konkursu i zarazem królową balu została Marika Kuros z Żar. Drugie miejsce w kategorii dziewczynek zajęła Oliwia Kuśmierczak z Żar, a trzecie – Kornelia Jelinek, również z Żar.

Wśród chłopców tytuł króla balu zdobył Miłosz Dembski z Żar. Drugie miejsce w kategorii chłopców zajął Grześ Kaźmierczak z Kadłubii, a trzecie – Konrad Myśliński z Łazu.

Dzieci w nagrodę otrzymały między innymi: kupony na zabawki do Salonu „Bajeczka” w Żarach, podwójne zaproszenia do Sali Zabaw „Bajkowa Kraina” w Żarach, zestawy słodkości ufundowane przez Sklep Spożywczy „ADA” z Żagania. Na uczestników balu czekał słodki poczęstunek ufundowany przez Piekarnię Ślawscy z Lipinek Łużyckich. Zabawa karnawałowa przeplatana była zabawami i konkursami, w których dzieci i rodzice mogli zdobyć słodkie nagrody i upominki.

Konkurs Karnawałowy dla Dzieci, zorganizowany przez gazetę „Regionalną”, rozpoczął się 23 stycznia i trwał 3 tygodnie. Najpierw czytelnicy wysyłali zgłoszenia na e-maila lub przynosili je do redakcji w Żarach i Żaganiu. Był to konkurs fotograficzny, w którym bohaterami były dzieci w strojach karnawałowych. Głosy czytelnicy oddawali za pomocą SMS-ów (1 SMS – 1 głos). Głosowanie zakończyliśmy 13 lutego o godz. 23.59. Łącznie czytelnicy nadesłali 860 SMS-ów.

Napisz komentarz »